O nas

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Musclefood Ltd. w Polsce, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Ci najwyższej jakości posiłki oraz przekąski dietetyczne.

iJem.pl to przede wszystkim rozwiązania dla ludzi chcących dbać o swoje zdrowie oraz kondycję w wygodny i przystępny sposób.

Nasze produkty są zarówno dla tych, którzy chcą pozbyć się zbędnych kilogramów, nabrać masy mięśniowej oraz tych którzy po prostu dbają o siebie.

Korzyści płynące ze współpracy z nami to przede wszystkim wygoda, przejrzystość oraz gwarancja sukcesu w dążeniu do swojego celu.

Każdy z naszych produktów jest badany laboratoryjnie pod względem wartości odżywczych, a więc jedząc nasze posiłki, przekąski masz pewność, że to co dostanie się wraz z posiłkiem do twojego ciała jest w 100% zgodne z tym co znajduję się na etykiecie.

Dzięki mrożeniu naszych posiłków ich data ważności waha się w zależności od produktu od 3 do 12 miesięcy. Mrożenie to jeden z najbardziej naturalnych, bezpiecznych i zachowujących wartości odżywcze sposobów konserwacji jedzenia. Takie rozwiązanie pozwala Ci na ciągły i swobodny dostęp do dietetycznych posiłków w twoim domu, pracy, siłowni.

Produkty Musclefood są w 100% naturalne co więcej mięso użyte w większości produktach pochodzi z pastwisk ekologicznych. Dodatkowo mięso z kurczaka użyte w posiłkach jest bez dodatków wypełniaczy.

Jako ijem ciągle poszukujemy najlepszych rozwiązań oraz produktów tak, aby dostarczać naszym klientom najwyższą jakość w jak najwygodniejszy sposób.